Nejste přihlášeni

#1 2022-02-17 10:48:22

wendigo
Administrator

2021-01-07 Odpověď na konspirospam

Pokud jste také pravidelně šokováni konspiračními maily od svých blízkých, zkuste jestli nezabere tato odpověď:

------------->8----------------

ŠOKUJÍCÍ PRAVDA O ZÁPLAVĚ KONSPIRAČNÍCH MAILů!!

Jistě se i Vám už stalo, že do vaší schránky přistál nějaký ten mail o temném spiknutí Billa Gatese, NWO, WHO, NGO, CIA, EU, Sorose, Milionu chvilek, muslimů, Židů, Němců a bůhvíkoho ještě.

A co víc, odesílatelem je váš vážený příbuzný či přítel. Osoba s vysokoškolským vzděláním, úspěšná v práci i životě, léty zkušená ba moudrá. A vy zíráte na obrazovku a říkáte si, PROČ????

Vězte, že VYSVĚTLENÍ LEŽÍ HLUBOKO V MINULOSTI. Všichni vysokoškoláci strávili za socializmu mnoho hodin na výuce marxizmu-leninizmu. Často se dodnes té absurdní ztrátě času smějí a vzpomínají jak pospávali. K čemu to mělo být dobré NIKDO NETUŠÍ.

Informace nedávno uniklé z archivů však vnesly do celé věci světlo! Ve skutečnosti většinu "výuky" tvořilo HYPNOTICKÉ PROGRAMOVÁNÍ podle receptu sovětské KGB, dnešní ruské FSB.

Do podvědomí jim byly zapsány tzv. TRIGGERY, které mohou být kdykoli vybuzeny vhodně formulovanou informací. Způsobují paniku a nutkání šířit sdělení dál. Důkazem budiž například to, že demagogické veletoče, kterým se v mládí smáli, dnes ochotně opakují, včetně doslovných frází jako "prohnilý západ", "slovanský bratr na východě" apod.

Od těchto vlivných jedinců přebírají tyto informace lidé mdlého ducha a šíření se násobí.

Vymyslet to mi zabralo asi 30 minut a každé odeslání mi ušetří hodinu hloubání, jestli odpovědět, nebo se raději tvářit, že jsem nic nečetl.
Proto jim zkuste odpovědět tímto textem (včetně tohoto odstavce). Snad si povšimnou, JAK SNADNÉ JE VYMÝŠLET A ROZESÍLAT PODOBNÉ BLBOSTI.

------------->8----------------

Offline

Zápatí

Technologie FluxBB | CZ a SK